• Gobelinowe

Każdy nasz obrus gobelinowy nada niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu bez względu na to, czy jest to salon, czy jadalnia. W ofercie naszego sklepu internetowego Tapestry.pl znalazły się przepiękne żakardowe obrusy zakończone frędzlami lub ozdobnym rantem. Gobelinowe ozdoby powstały z połączenia poliestrowej oraz bawełnianej nitki. Żakardowe obrusy - narzuty dostępne zarówno w stacjonarnych sklepach w Gdańsku i w Gdyni, jak i na Tapestry.pl, posiadają kwiatowe motywy. Nasz sklep online powstał z myślą o tych klientach, którzy nie mieszkają ani w Gdyni, ani w Gdańsku, ani też w pobliżu tych miejscowości, a chcieliby skorzystać z naszej oferty.

Odpowiednia pielęgnacja gwarancją żywotności zakupionego obrusu

Żakardowa narzuta – obrus owalny w gobelinowym stylu sprawi, że całe pomieszczenie zyska na charakterze. Dodatkowo dzięki narzucie stół jest chroniony przed zniszczeniem związanym z codziennym użytkowaniem. Może ona również posłużyć do zakamuflowania już istniejących rys. Gobelinowe obrusy są proste w pielęgnacji – o tym, jak prać narzutę żakardową dowiesz się na naszej stronie. Zawsze postępuj zgodnie z wytycznymi od producenta dotyczącymi prania. W ten sposób Twój gobelinowy obrus owalny będzie Ci służył przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko okrągłe i prostokątne narzuty na stół, ale również urocze owalne serwety, które świetnie sprawdzą się w przypadku ław czy mniejszych stołów. Mamy dobrą wiadomość dla fanów frędzli – w asortymencie sklepu internetowego, jak i stacjonarnego, w tym również w Gdańsku, dostępne są obrusy właśnie z frędzlami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.