• Kategorie
  • Szukaj
  • Obrusy i narzuty gobelinowe, żakardowe

Każdy nasz obrus gobelinowy nada niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu bez względu na to, czy jest to salon, czy jadalnia. W ofercie naszego sklepu internetowego Tapestry.pl znalazły się przepiękne żakardowe obrusy zakończone frędzlami lub ozdobnym rantem. Gobelinowe ozdoby powstały z połączenia poliestrowej oraz bawełnianej nitki. Klienci mogą wybierać spośród różnych wzorów i bogatej kolorystyki. Jako profesjonalny sklep z tkaninami gobelinowymi szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych produktów. Każdy detal jest starannie wykończony, a narzuty i obrusy dostępne są w różnych kształtach, w tym m.in. owalnym. Nasz sklep online powstał z myślą o osobach, które nie mogą skorzystać z oferty stacjonarnej i Gdańsk jest dla nich zbyt daleko, a chciałyby kupić stylowe dekoracje w korzystnej cenie.

Odpowiednia pielęgnacja tkaniny gobelinowej gwarancją żywotności zakupionego obrusu

Gobelinowe obrusy są proste w pielęgnacji – o tym, jak prać narzutę żakardową dowiesz się na naszej stronie. Zawsze postępuj zgodnie z wytycznymi od producenta dotyczącymi prania. Zapoznanie się z nimi zajmuje ledwie chwilę, a pozwala uniknąć wielu błędów. Odpowiednio czyszczone obrusy żakardowe pozostaną w idealnym stanie przez długi czas, a tkaniny nie stracą swojego pięknego koloru, kształtu i faktury. Przygotowaliśmy propozycje dla klientów o różnych potrzebach. Można u nas kupić efektowny obrus okrągły lub prostokątny, dobrze układający się na stołach i ławach o różnych wymiarach. Mamy dobrą wiadomość dla fanów frędzli – w asortymencie sklepu internetowego, jak i stacjonarnego, w tym również w Gdańsku, dostępne są ozdoby z frędzlami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obrusy żakardowe owalne i okrągłe

Żakardowe narzuty stanowią wyjątkową ozdobę, która zachwyca wszystkich gości i mieszkańców na co dzień spoglądających na dekoracje w swoim domu. Wysokiej jakości tkaniny gobelinowe kojarzą się z królewskimi wnętrzami, lecz z powodzeniem odnajdują się w różnego rodzaju aranżacjach. Przede wszystkim jednak obrus powinien być funkcjonalny i dobrze komponować się ze stołem, na którym leży. W końcu chroni go przed niszczeniem i zarysowaniem, a także maskuje drobne niedoskonałości. Nasz sklep zapewnia sprawną realizację zamówień i korzystne ceny.