• Kategorie
  • Szukaj
  • Obrusy

W naszych sklepach stacjonarnych w Gdańsku i Gdyni mogą Państwo z bliska przyjrzeć się naszym obrusom, dotknąć je, a tym samym przekonać się o ich bardzo dobrej jakości. Jednakże z myślą o tych z Państwa, którzy ze względu na miejsce zamieszkania, które zdecydowanie nie jest ani Gdańskiem, ani Gdynią, nie mogą dotrzeć do naszych stacjonarnych sklepów, uruchomiliśmy sprzedaż internetową. Jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski.

Oferujemy Państwu piękne obrusy gobelinowe, które nie tylko ochronią blat przed uszkodzeniem związanym z codziennym użytkowaniem, ale również ubiorą go i sprawią, iż na tle całego wnętrza będzie on charakterystycznie zaznaczony. Jeżeli masz w domu nieco zmanierowany stół, ale bardzo go lubisz, jest on rodzinną pamiątką, a może wiążą się z nim jakieś miłe wspomnienia i nie masz zamiaru pozbywać się go, uroczy obrus sprawi, że będzie się on prezentował rewelacyjnie. W naszym sklepie internetowym dostępne są obrusy zarówno prostokątne, jak i okrągłe, zakończone frędzlami bądź ozdobnym rantem. Wykonane są z grubej tkaniny, która dobrze układa się na stole. Obrusy oferowane przez nasz sklep internetowy Tapestry świetnie nadają się na różne uroczystości, takie jak święta, ale nie tylko.

Jeżeli będziesz odwiedzał Gdańsk, wpadnij do Tapestry

Osoby, które odwiedzą nasz sklep w Gdańsku, będą mogły na własne oczy przekonać się jak elegancko prezentuje się każdy obrus dostępny w naszej ofercie, natomiast każdy nasz internetowy klient o ich niezwykłej jakości przekona się tuż po rozpakowaniu paczki.