• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzuty

Łóżka w sypialni, jak i dzienne kanapy potrzebują na co dzień narzuty. Do sypialni polecamy ręcznie zszywane narzuty typu patchwork  - w przeróżnych kombinacjach kolorystycznych. Ciekawe są także narzuty jedwabne, nadające wnętrzu eleganckiego wyglądu.

Sklep internetowy Tapestry oferuje również narzuty typu struś - miękkie włosie nadaje się zarówno do sypialni, jak i pokoju dziennego. Każdy znajdzie wzór odpowiedni dla planowanej przez siebie aranżacji. Na kanapy polecamy narzuty gobelinowe - świetnie sprawdzają się do codziennego użytku i są łatwe w utrzymaniu. Styl patchworkowy ma wielu zwolenników i zachwyca swoją artystycznością. Tkanina pikowana jest też bardzo wygodna i funkcjonalna.

Jak wybrać najlepszy wzór narzuty?

Dzięki dużemu doświadczeniu w sprzedaży tkanin dostrzegliśmy, że narzuta na łóżko jest jedną z bardziej osobistych ozdób każdego wnętrza. Powinna być dobrze dopasowana do gustu i oczekiwań klienta. Musi sprzyjać wypoczynkowi i przynosić pozytywne skojarzenia. Wzór patchworkowy daje bardzo wiele możliwości i ciekawie ożywia wnętrze. Tworząc katalog, kierowaliśmy się różnymi inspiracjami i zadbaliśmy o różnorodność, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy narzuty w stonowanych i żywych kolorach.

Patchwork jest artystyczną metodą szycia, która wyzwala kreatywność i pozwala tworzyć wyjątkowe produkty. Zszywane kawałki materiałów łączą się w stylowe wzory i zależnie od perspektywy patrzącego, dają inny efekt wizualny. Każda patchworkowa ozdoba została wykonana z dużą starannością. W naszej ofercie dostępna jest także tkanina pikowana, uniwersalnie wpasowująca się w aranżacje o klasycznym i nowoczesnym charakterze. Sklep internetowy z narzutami umożliwia wygodne zakupy w korzystnej cenie.