• Dekoracyjne gobeliny na ścianę

Urządzanie mieszkania czy domu rozpoczynamy od wprowadzenia do pomieszczeń mebli oraz sprzętu. Ale tak naprawdę to dzięki dodatkom sprawiamy, że wnętrza stają się przytulne. Odpowiednio dobrane dekoracje, również te na ściany, pozwalają nadać pomieszczeniom charakteru, także artystycznego. Gobeliny na ścianę oferowane przez sklep Tapestry.pl w atrakcyjnych cenach, to propozycja dla tych klientów, którzy cenią sobie oryginalne rozwiązania. Gobelin przypominający klasyczny obraz w sypialni lub w salonie sprawi, że dane pomieszczenie nie tylko zyska na charakterze, ale też będzie bardziej klimatyczne. W celu zawieszenia go należy zamontować na ścianie krótki karnisz. Taka tkanina dekoracyjna na pewno wzbudzi zainteresowanie Twoich gości.

Gobelin a jego cena

Gobeliny na ścianę możesz znać również pod nazwą arrasy lub kilimy. Tapiseria wykonywane przez artystów zdobiły niegdyś wnętrza pałaców i salonów. Gobeliny w naszym sklepie będą się pięknie prezentowały nie tylko w sypialniach czy w salonach, ale również na ścianie w korytarzu. Cena za oryginalny arras to spory wydatek, na szczęście ceny, jakie oferuje nasz sklep, są jak najbardziej przystępne. Teraz, kiedy moda na gobeliny powraca, i Ty możesz udekorować nimi ściany w sypialni bądź w salonie. Te niezwykle artystyczne ozdoby znajdujące się w naszym sklepie przedstawiają niesamowite krajobrazy, pejzaże oraz martwą naturę. Inspiracją niektórych motywów są obrazy słynnych malarzy. Oprócz przepięknych gobelinów w Tapestry.pl dostępne są także inne akcesoria dekoracyjne, na przykład narzuty, poszewki na poduszki, obrusy oraz serwety.

Co to jest gobelin

Wielu klientów, którzy po raz pierwszy spotykają się z naszą ofertą, zastanawia się, co to jest gobelin i czy nowoczesne wnętrza są odpowiednim miejscem na tego typu ozdoby. Tkanina dekoracyjna imitująca obraz była niezwykle popularna na dworach królewskich. Kojarzono ją z zamożnością, zamiłowaniem do sztuki i dobrym gustem. W dzisiejszym świecie arras wciąż budzi zachwyty. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić na przykład Zamek Królewski na Wawelu, gdzie znajdują się tapiseria zamówione przez Zygmunta II Augusta. Stylowe gobeliny można z powodzeniem wykorzystywać w różnych aranżacjach, spotykane są nie tylko w muzeach i w pałacach.