• O nas

Szanowni Państwo,

Firma Terteks od ponad 20 lat dostarcza najpiękniejsze tekstylia dla domu.Zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie klientów w województwie Pomorskim, a w roku 2017 postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę poprzez sprzedaż internetową otwierając sklep Tapestry.pl

Specjalizujemy się głównie w obrusach gobelinowych, jak i  innego rodzaju serwetach: tj. obrusach szydełkowych, obrusach haftowanych czy serwetach z gipiurą. Nasza oferta to zarówno obrusy bawełniane jak i poliestrowe.

Prócz nakryć na stół w ofercie sklepu znajdą również państwo narzuty na łóżka do sypialni, atłasowe, pikowane, oraz narzuty typu patchwork.

Narzuty na kanapy również są w naszym asortymencie. Można do nich dobra poszewki na poduszki gobelinowe, poduszki bawełniane, czy dekoracyjne.

Rzadko spotykane już gobeliny na ścianę znane także jako kilimy czy arrasy również należą do oferty sklepu.

Cenimy sobie jakość i dopasowanie produktu do potrzeb klienta dlatego oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie doboru rozmiaru, wzoru jak i również pielęgnacji produktu.

Dziękujemy za wizytę i życzymy udanych zakupów.

 

Dziękujemy za wizytę w Tapestry.pl i zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą w naszych punktach stacjonarnych.

Nasz sklep stacjonarny posiada szersza gamę produktów m.in obrusy szydełkowe, plamoodporne czy obrusy z gipiurą we wszystkich rozmiarach. Szeroki wybór narzut na kanapy, narzut do sypialni oraz pościel bawełnianą.